Klub Wesoła Ferajna z Jadownik Mokrych spotykając się na zajęciach tworzy przeróżne rękodzieła. W tym miesiącu jednymi z dzieł, które stworzyli seniorzy były kwiaty. Wykonane były głównie z kolorowej bibuły oraz drutu potrzebnego na łodygi.
Miesiąc marzec to przede wszystkim czas wielkiego postu, czas oczekiwania na święta Wielkanocne. W tym czasie klubowicze wykonali stroik na konkurs pisanki organizowany przez Gminne Centrum Kultury w Wietrzychowicach. Seniorzy swój stroik wykonali obklejając naczynie szklane filcem i bibułą, które ma przypominać trawę udekorowaną kwiatkami z filcu. Do środka na sztucznej trawie ułożone zostały pisanki w kształcie kolorowych kurczaków. Stroik został ozdobiony barwinkiem i bukszpanem.
Klubowicze do udekorowania swoich pomieszczeń klubowych stworzyli pisanki z przeróżnych materiałów. Do stworzenia ich wykorzystali m.in. farby akrylowe, kolorowe wstążeczki, samoprzylepne ozdoby a nawet makaron. Inną dekoracją, która jest kojarzona ze świętami Wielkanocnymi są palmy, barwnie udekorowane bibułą i wstążkami.
Seniorzy z Jadownik Mokrych uczestniczyli w zajęciach fizycznych. Ćwiczenia, które wykonywali polegały na rozruszanie zarówno nóg, rąk oraz innych mięśni. Niektóre ćwiczenia, które wykonywali były przygotowane przez pana Stanisława Magierę m. in. było rzucanie krążkami do celu.
Klubowicze mogli także się sprawdzić w ćwiczeniach umysłowych. Podczas zajęć rozwiązywali quizy o różnej tematyce.
Pod koniec marca klubowicze wzięli udział w wyjeździe do Radłowa. Tam na miejscu seniorzy w Sali kinowej oglądnęli film. Następnie przeszli do sali gdzie znajdowała się gra w kręgle. Zarówno panie jak i panowie bawili się dobrze i z chęcią brali udział w rzucaniem kulami. Wszyscy seniorzy wspominają wyjazd pozytywnie, a także mówią, że nie mogą się doczekać następnej wycieczki.