Bardzo ważnym wydarzeniem w społeczności klubu seniora był wyjazd do Tarnowa na promocję „Programu Senior+” aby zaprezentować się zarówno od strony wokalnej, jak i od rękodzielniczej, plastycznej. Seniorzy łącznie z klubem seniora z Miechowic Wielkich przygotowali występ składający się z piosenek oraz wierszy. Jadownicki klub przygotował także stoisko, na które przywiózł ze sobą różnego rodzaju przedmioty, dzieła wykonane na zajęciach. Przykładowymi dziełami były np. stroiki świąteczne, krasnal, choinki bożonarodzeniowe. Seniorzy dzięki takiemu spotkaniu mieli możliwość zapoznania się z uczestnikami innych klubów powstałych w ramach programu „Senior+”. Takie wyjazdy pokazują, że klubowicze wykonują na zajęciach prawdziwe rękodzieła oraz jakich technik czy materiałów używają. Seniorzy Z Jadownik Mokrych, choć nie występowali wcześniej w takim miejscu bardzo dobrze zaprezentowali się  przed sporą publicznością. Z zaciekawieniem przyglądali się również występom Seniorów z innych gmin.    W listopadzie Seniorzy mieli także możliwość pojechać do Centrum Sztuki Mościce, aby posłuchać występu chóru oraz orkiestry „RONDINE”. W wykonaniu pojawiły się zarówno utwory polskie, jak i ukraińskie. Końcowym utworem zaprezentowanym przez orkiestrę była „Orawa” Wojciecha Kilara.

            Innym wydarzeniem, którego nie można pominąć, jest przypadający na 14 listopada Dzień Seniora. W tym dniu i z tej okazji klub seniora odwiedzili goście. Dużą niespodziankę dla seniorów zrobiła wizyta pana Wójta Tomasza Banka wraz z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, pani Doroty Czarnej oraz pani Barbary Kamysz – Wietechy. Seniorzy otrzymali dużo życzeń, przede wszystkim zdrowia, ale także miłym zaskoczeniem był przyniesiony tort oraz podarki w postaci puzzli i kalendarzy. Innymi gośćmi przybyłymi z tej okazji były dzieci z jadownickiego przedszkola, które zawsze pamiętają o klubowiczach. Nie zabrakło także wolontariuszy ze szkoły podstawowej z Wietrzychowic, którzy dla seniorów przygotowali przepiękne kartki z życzeniami.

            Jak w każdym miesiącu tak i w listopadzie seniorzy znaleźli czas na ćwiczenia umysłowe ale także ćwiczenie swoich mięśni i stawów, aby rozruszać je, by mieć więcej sił przy poruszaniu się, i w pracach zarówno w domu jak i w klubie.

            Choć klubowicze spotykają się dwa razy w tygodniu i ten miesiąc był dla nich pełen przygotowań do wyjazdu na spotkanie z klubami, wygospodarowali także czas aby udekorować klub. Jesiennymi dekoracjami były wianki zrobione z  liści oraz dekoracja ścienna, do której seniorzy wykorzystali zarówno liście przez siebie wymalowane, jak i szyszki i orzechy zgromadzone w klubie.             Listopad był miesiącem dość obfitym w przeróżne wydarzenia w klubie, a miesiąc grudzień również zapowiada się podobnie.