Listopad w Klubie Seniora był bardzo intensywnym miesiącem pod względem wyjazdów i przyjęć.

            Pierwszy wyjazd do Tarnowa odbył się w celu promocji „Programu Senior+”  ramach którego powstały Kluby Seniora.  Seniorzy zaprezentowali występ przygotowany razem z klubem seniora z Jadownik Mokrych, na którym przedstawili piosenki i wiersze. Oprócz występu seniorzy w Tarnowie przedstawili swoje rękodzieła, które zrobili na zajęciach.  Różnorodność prac przyciągały do stoiska wiele zaciekawionych osób w celu zobaczenia z bliska technik i materiałów, z których były wykonane. Niejednokrotnie zostawały uwiecznione na zdjęciach, aby potem móc odtworzyć to samo w swoim klubie.

            Kolejnym wyjazdem, w którym seniorzy uczestniczyli, był koncert nowo powstałego tarnowskiego chóru i orkiestry „Rodine”.  Podczas koncertu mogli posłuchać piosenek zarówno polskich, jak i ukraińskich. Orkiestra przedstawiła muzykę takich kompozytorów jak Witold Lutosławski, Wojciech Kilar czy Henryk Mikołaj Górecki. Za wykonanie publiczność nagrodziła wykonawców gorącymi brawami na stojąco.

            Bardzo ważnym wydarzeniem w listopadzie był Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zrobili seniorom niespodziankę,  przychodząc do klubu z tortem i małymi prezentami. Także w tym dniu i z tej okazji seniorów odwiedzili wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Wietrzychowicach, przynosząc życzenia i pamiątkowe kartki własnoręcznie zrobione. A ten dzień był także wyjątkowy przez to, że seniorzy zorganizowali przyjęcie w stylu amerykańskim, przygotowując indyka wraz z przystawkami i innymi daniami.

            Ten miesiąc klubowicze zakończyli przyjęciem imieninowym pani Barbary i pana Andrzeja. Wszyscy złożyli życzenia solenizantom, atmosfera była wspaniała, a gościem, który odwiedził klub był Wójt Gminy Wietrzychowice pan Tomasz Banek.

            Seniorzy, choć w tym miesiącu duży nacisk włożyli na przygotowania do wyjazdu, znaleźli czas na wspólne ćwiczenia mięśni ciała, głównie w postaci siedzącej. Koniec listopada był początkiem przygotowań do kiermaszu bożonarodzeniowego, w którym seniorzy biorą udział. To intensywna praca nad stroikami świątecznymi zrobionymi z przeróżnych materiałów. Seniorzy mają nadzieję, że rękodzieła spodobają się na kiermaszu.