Luty, choć jest miesiącem najkrótszym w roku to w Klubie Seniora obfitował w wiele ciekawych zajęć.

Jednym z wydarzeń, był  wyjazd klubowiczów do Gminnego Centrum Kultury w Radłowie,  gdzie seniorzy w ramach zajęć fizycznych i rozrywki zagrali w kręgle. Dla seniorów ta atrakcja była odmianą w stosunku do standardowych zajęć w siedzibie klubu. Oprócz kręgli seniorzy przyjęli zaproszenie od klubowiczów z Klubu Seniora z Radłowa i wraz z Klubem Seniora z Jadownik Mokrych, po udanej zabawie udali się do budynku Straży Pożarnej, gdzie ma siedzibę radłowski klub. Na tym spotkaniu seniorzy z Radłowa wystąpili dla wszystkich zebranych z okazji Walentynek. Oprócz występu zorganizowali konkursy, a także wspólną biesiadę, gdzie przygotowali dla zebranych gorące danie oraz z okazji Tłustego Czwartku  pączki i inne smakołyki.

Miesiąc luty to także czas,  gdzie w tym roku, kończy się karnawał a zaczyna Wielki Post. Czas przygotowania do Świąt Wielkanocnych jest bardzo ważny. Seniorzy przygotowują się przede wszystkim robiąc stroiki wielkanocne z jajek styropianowych, różnych gałązek oraz innych materiałów. Oprócz robienia stroików seniorzy ćwiczą swoje dłonie malując kredkami i pisakami mandale.

Jak w każdym miesiącu, także w lutym seniorzy miło spędzali czas w swojej  kuchni. Przygotowywali między innymi kiełbaski na gorąco oraz „placki na blasze” według przepisu z dawnych czasów przygotowane przez panią Antoninę i Marię podane z kawą zbożową z mlekiem. Wszyscy zajadali się tymi smakowitościami przy miłych rozmowach.

Zajęcia w klubie polegają także na trenowaniu swojego umysłu i poszerzaniu wiedzy dlatego seniorzy rozwiązują liczne łamigłówki, wykreślanki i  quizy o różnej tematyce. Innymi zajęciami, które są ważne dla seniorów to ćwiczenia fizyczne. Oprócz kręgli jak co miesiąc seniorzy ćwiczyli  wszystkie mięśnie, dla bezpieczeństwa przeważnie z pomocą krzesełka na siedząco lub w oparciu o krzesełka.