Marzec, jak co roku to miesiąc kobiet. Seniorzy wybrali się w tym specjalnym dniu dla kobiet na seans filmowy przygotowany przez Gminne Centrum Kultury w Wietrzychowicach. Na spotkaniu mieli możliwość obejrzeć komedię romantyczną pt. „Perfekcyjne połączenie”. Oprócz filmu dla wszystkich czekał ciepły napój oraz smakowite przekąski.

Choć marzec przeważnie cały jest w Wielkim Poście to seniorzy świętowali imieniny, które obchodzili panowie o imieniu Józef. Do życzeń dołączyli się pan Tadeusz Dulian oraz Stanisław Majcher, którzy zagrali „Sto lat” na instrumentach.

            Zajęcia w okresie Wielkiego Postu, to przede wszystkim  przygotowanie klubu do Świąt Wielkanocnych. Tym razem seniorzy swoje dzieła, przygotowane w trakcie zajęć, przeznaczyli na sprzedaż podczas kiermaszu wielkanocnego oraz podczas wcześniejszego jarmarku.

Stroiki, które zrobili seniorzy były wykonane z różnych materiałów. Zające wykonane zostały z jajek i bombek styropianowych, które były obleczone sznurkiem jutowym. Wykończone zostały innymi materiałami, a dodatkami do nich były np. kwiatki z bibuły czy wełniane króliczki. Kolejnym z zajęć było tworzenie wspomnianych kurczaczków z różnych kolorów włóczki, które następnie posłużyły do dekoracji zarówno klubu jak i stroików. W następnych zajęciach seniorzy przygotowywali do sprzedania palmy. Do ich zrobienia użyli kwiatki z bibuły, trzcinę uzbieraną jesienią, a także wstążki, służące do ich dekoracji.